Áreas e persoas

O equipo de FEUGA está formado por profesionais altamente cualificados e con amplia experiencia nos seus respectivos ámbitos de traballo.

Non dubide en contactarnos para calquera consulta.

Dirección

Francisco Javier Pereiro Pérez

DIRECTOR XERAL

director@feuga.es
+34 981534180

Santiago Álvarez Iglesias

SUBDIRECTOR XERAL

fesalv@feuga.es
+34 981534180

Isabel Barreiro Fraga

SECRETARIA DE DIRECCIÓN

ibarreiro@feuga.es
+34 981534180

Control de xestión

Antonio Fernández Lamas

DIRECTOR DE OPERACIÓNS

afernandez@feuga.es
+34 981534180

Sonia García Fuentes

DIRECTORA DE DEPARTAMENTO

sgarcia@feuga.es
+34 981534180

Leticia Borrajo Enríquez

XESTORA DE PROXECTOS

lborrajo@feuga.es
+34 981534180

Patricia Blanco Oubiña

XESTORA DE PROXECTOS

pblanco@feuga.es
+34 981534180

Isabel Barreiro Fraga

TÉCNICA DE FORMACIÓN

ibarreiro@feuga.es
+34 981534180

Sara Lozano Filgueira

TÉCNICA DE FORMACIÓN

slozano@feuga.es
+34 981 534 180

Silvia Doce Sexto

DIRECTORA DE BOLSAS

sdoce@feuga.es
+34981534180

María Domínguez Pereiro

TÉCNICA DE BOLSAS

mdominguez@feuga.es
+34981534180

Ana Muiño Pena

TÉCNICA DE BOLSAS

amuino@feuga.es
+34981534180

Cristina Rodríguez Uzal

TÉCNICA DE BOLSAS

crodriguez@feuga.es
+34981534180

Tamara Santiago García

TÉCNICA DE BOLSAS

tsantiago@feuga.es
+34981534180

Beatriz Castiñeiras López

TÉCNICA DE BOLSAS

bcastineiras@feuga.es
+34981534180

Lucía Lloret Caulonga

DIRECTORA DE INNOVACIÓN E PROXECTOS NACIONAIS

llloret@feuga.es
+34 681042375

Anxela Montero Rodríguez

XESTORA SENIOR EN INNOVACIÓN E PROXECTOS NACIONAIS

amontero@feuga.ess
+34 669 166 618

Luis Carbia Noya

XESTOR SENIOR EN INNOVACIÓN E PROXECTOS NACIONAIS

lcarbia@feuga.es
+34 618244613

Gonzalo Barrio García

DIRECTOR DE EXPANSIÓN

gbarrio@feuga.es
+34 650406987

Mónica Illobre Iglesias

XESTORA EN INNOVACIÓN Y PROXECTOS NACIONAIS

millobre@feuga.es
+34 626242122

Ángel Sanabria Garrido

XESTOR EN INNOVACIÓN E PROXECTOS NACIONAIS

asanabria@feuga.es
+34 689587344

Adrián Prol Nogueira

XESTOR EN INNOVACIÓN E PROXECTOS NACIONAIS

aprol@feuga.es
+34 669216564

Nuria Rodríguez Aubó

DIRECTORA DE INNOVACIÓN E PROGRAMAS EUROPEOS

nrodriguez@feuga.es
+34 672033111

Carmen Cotelo Queijo

SUBDIRECTORA DE INNOVACIÓN E PROGRAMAS EUROPEOS

ccotelo@feuga.es
+34 686401064

Karan Raul Novo Devani

DELEGADO EN BRUSELAS - INNOVACIÓN E PROGRAMAS EUROPEOS

knovo@feuga.es
+34 689848436

Joao Domingues de Azevedo

XESTOR SENIOR DE INNOVACIÓN E PROGRAMAS EUROPEOS

jfdomingues@feuga.es
+34 686302332

Mª Eugenia Cornide Petronio

XESTORA DE INNOVACIÓN E PROGRAMAS EUROPEOS

ecornide@feuga.es
+34 609304613

Weronika Filipowska

XESTORA DE INNOVACIÓN E PROGRAMAS EUROPEOS

weronika@feuga.es
+34 608669806

Esther Valiño Gómez

XESTORA DE INNOVACIÓN E PROGRAMAS EUROPEOS

evalino@feuga.es
+34 620708230

Ángela Muñiz Varela

XESTORA SENIOR DE PROXECTOS EUROPEOS

amvarela@feuga.es
+34 648935748

Tamara Rodríguez Silva

XESTORA SENIOR DE PROXECTOS EUROPEOS

trodriguez@feuga.es
+34 608025546

Lucía Braña González

XESTORA DE PROGRAMAS EUROPEOS

lbrana@feuga.es
+34 690824311

Óscar Bernárdez Pérez

XESTOR DE PROGRAMAS EUROPEOS

obernardez@feuga.es
+34 679454978

Sara Aparicio Ortega

DESEÑADORA GRÁFICA - PROGRAMAS EUROPEOS

saparicio@feuga.es
+34981534180

Noelia Vilar Vidal

DIRECTORA DE INNOVACIÓN E TRANSFERENCIA TECNOLÓXICA

nvilar@feuga.es
+34 699529062

Teresa Sixto Anello

XESTORA DE INNOVACIÓN E TRANSFERENCIA TECNOLÓXICA

tsixto@feuga.es
+34 660786309

Administración e xestión de contratos I+D+i

Luis Carbia Noya

RESPONSABLE UNIDADE DE XESTIÓN DE PROXECTOS NACIONAIS

lcarbia@feuga.es
+34 981 534 180

Ana García Santiso

RESPONSABLE DE ADMINISTRACIÓN

agarcia@feuga.es
+34981534180

Anxela Montero Rodríguez

RESPONSABLE UNIDADE DE XESTIÓN DE PROXECTOS EUROPEOS

amontero@feuga.es
+34986469110

Beatriz Moure Cibes

TÉCNICA DE XESTIÓN

bmoure@feuga.es
+34986469110

Yolanda Prego González

TÉCNICA DE XESTIÓN

yprego@feuga.es
+34981534180

Nieves Vilariño Mecías

TÉCNICA DE XESTIÓN

nmecias@feuga.es
+34981534180

Comunicación corporativa

María Mosquera Leal

RESPONSABLE DE COMUNICACIÓN CORPORATIVA

mmosquera@feuga.es
+34 646898671