Áreas e persoas

O equipo de FEUGA está formado por profesionais altamente cualificados e con amplia experiencia nos seus respectivos ámbitos de traballo.

Non dubide en contactarnos para calquera consulta.

Dirección

Francisco Javier Pereiro Pérez

DIRECTOR XERAL

director@feuga.es
+34 981534180

Isabel Barreiro Fraga

SECRETARIA DE DIRECCIÓN

ibarreiro@feuga.es
+34 981534180

Control de xestión

Antonio Fernández Lamas

DIRECTOR DE OPERACIÓNS

afernandez@feuga.es
+34 981534180

Sonia García Fuentes

DIRECTORA DE DEPARTAMENTO

sgarcia@feuga.es
+34 981534180

Leticia Borrajo Enríquez

XESTORA DE PROXECTOS

lborrajo@feuga.es
+34 981534180

Patricia Blanco Oubiña

XESTORA DE PROXECTOS

pblanco@feuga.es
+34 981534180

Isabel Barreiro Fraga

TÉCNICA DE FORMACIÓN

ibarreiro@feuga.es
+34 981534180

Noa Cortiñas Domínguez

TÉCNICA DE FORMACIÓN

ncortinas@feuga.es
+34 981 534 180

Aarón Suárez Medina

TÉCNICO DE COMUNICACIÓN

asuarez@feuga.es
+34 981534180

Candela Landín Moreno

XESTORA DE PROXECTOS

clandin@feuga.es
+34 981534180

Beatriz Castiñeiras López

TÉCNICA DE BOLSAS

bcastineiras@feuga.es
+34 981534180

Tamara Santiago García

TÉCNICA DE BOLSAS

tsantiago@feuga.es
+34 981534180

Cristina Rodríguez Uzal

TÉCNICA DE BOLSAS

crodriguez@feuga.es
+34 981534180

Ana Muiño Pena

TÉCNICA DE BOLSAS

amuino@feuga.es
+34 981534180

María Domínguez Pereiro

TÉCNICA DE BOLSAS

mdominguez@feuga.es
+34 981534180

Silvia Doce Sexto

DIRECTORA DE BOLSAS

sdoce@feuga.es
+34 981534180

Lucia Trillo Refojo

TÉCNICA DE BOLSAS

ltrillo@feuga.es
+34 981534180

Alba Insua Lago

TÉCNICA DE BOLSAS

ainsua@feuga.es
+34 981534180

Lucía Lloret Caulonga

DIRECTORA DE INNOVACIÓN E PROXECTOS NACIONAIS

llloret@feuga.es
+34 681042375

Anxela Montero Rodríguez

XESTORA SENIOR EN INNOVACIÓN E PROXECTOS NACIONAIS

amontero@feuga.ess
+34 669 166 618

Luis Carbia Noya

XESTOR SENIOR EN INNOVACIÓN E PROXECTOS NACIONAIS

lcarbia@feuga.es
+34 618244613

Adrián Prol Nogueira

XESTOR EN INNOVACIÓN E PROXECTOS NACIONAIS

aprol@feuga.es
+34 669216564

María José Lubián Fernández

XESTORA DE INNOVACIÓN E PROXECTOS NACIONAIS

mjlubian@feuga.es
+34 618589664

Beatriz Moure Cibes

XESTORA DE INNOVACIÓN E PROXECTOS NACIONAIS

bmoure@feuga.es
+34 659826278

Nuria Rodríguez Aubó

DIRECTORA DE INNOVACIÓN E PROGRAMAS EUROPEOS

nrodriguez@feuga.es
+34 672033111

Karan Raul Novo Devani

DELEGADO EN BRUSELAS - INNOVACIÓN E PROGRAMAS EUROPEOS

knovo@feuga.es
+34 689848436

Joao Domingues de Azevedo

XESTOR SENIOR DE INNOVACIÓN E PROGRAMAS EUROPEOS

jfdomingues@feuga.es
+34 686302332

Mª Eugenia Cornide Petronio

XESTORA DE INNOVACIÓN E PROGRAMAS EUROPEOS

ecornide@feuga.es
+34 609304613

Weronika Filipowska

XESTORA DE INNOVACIÓN E PROGRAMAS EUROPEOS

weronika@feuga.es
+34 608669806

Esther Valiño Gómez

XESTORA DE INNOVACIÓN E PROGRAMAS EUROPEOS

evalino@feuga.es
+34 620708230

Borja Rodríguez de Francisco

XESTOR DE INNOVACIÓN E PROGRAMAS EUROPEOS

brodriguez@feuga.es
+34 686 192 074

Florencia Gómez del Junco García

XESTORA DE INNOVACIÓN E PROGRAMAS EUROPEOS

fgomez@feuga.es
+34 981534180

Ángela Muñiz Varela

XESTORA SENIOR DE PROXECTOS EUROPEOS

amvarela@feuga.es
+34 648935748

Tamara Rodríguez Silva

XESTORA SENIOR DE PROXECTOS EUROPEOS

trodriguez@feuga.es
+34 608025546

Óscar Bernárdez Pérez

XESTOR DE PROGRAMAS EUROPEOS

obernardez@feuga.es
+34 679454978

Rebeca Díez Barca

XESTORA DE PROGRAMAS EUROPEOS

rdiez@feuga.es
+34 986469110

Carlos Iglesias Losada

XESTOR DE PROGRAMAS EUROPEOS

ciglesias@feuga.es
+34 626242122

Agustín Quesada López

XESTOR DE PROGRAMAS EUROPEOS

aquesada@feuga.es
+34 689 329 513

Sara Aparicio Ortega

DESEÑADORA GRÁFICA - PROGRAMAS EUROPEOS

saparicio@feuga.es
+34 981534180

Isaac Rivadulla Matalobos

TÉCNICO DE COMUNICACIÓN E DESEÑO GRÁFICO – PROXECTOS EUROPEOS

irivadulla@feuga.es
+34981534180

Isabel Martínez Torrego

TÉCNICO DE XESTIÓN FINANCEIRA – PROXECTOS EUROPEOS

imartinez@feuga.es
+34 986 469 110

Eva Pérez Vidal

XESTORA DE PROGRAMAS EUROPEOS

eperez@feuga.es
+34 626091190

Noelia Vilar Vidal

DIRECTORA DE INNOVACIÓN E TRANSFERENCIA TECNOLÓXICA

nvilar@feuga.es
+34 699529062

Teresa Sixto Anello

XESTORA DE INNOVACIÓN E TRANSFERENCIA TECNOLÓXICA

tsixto@feuga.es
+34 660786309

Florencia Gómez del Junco García

XESTORA DE INNOVACIÓN E TRANSFERENCIA TECNOLÓXICA

fgomez@feuga.es
+34 981534180

Pablo Iglesias Marquina

INNOVACIÓN E TRANSFERENCIA TECNOLÓXICO - DESNVOLVEMENTO DE NEGOCIO

piglesias@feuga.es
+34 690 82 43 11

Administración e xestión de contratos I+D+i

Nieves Vilariño Mecías

TÉCNICA DE XESTIÓN

nmecias@feuga.es
+34 981534180

Yolanda Prego González

TÉCNICA DE XESTIÓN

yprego@feuga.es
+34 981534180

Beatriz Moure Cibes

TÉCNICA DE XESTIÓN

bmoure@feuga.es
+34 986469110

Anxela Montero Rodríguez

RESPONSABLE UNIDADE DE XESTIÓN DE PROXECTOS EUROPEOS

amontero@feuga.es
+34 986469110

Ana García Santiso

RESPONSABLE DE ADMINISTRACIÓN

agarcia@feuga.es
+34 981534180

Luis Carbia Noya

RESPONSABLE UNIDADE DE XESTIÓN DE PROXECTOS NACIONAIS

lcarbia@feuga.es
+34 981534180

Comunicación corporativa

María Mosquera Leal

RESPONSABLE DE COMUNICACIÓN CORPORATIVA

mmosquera@feuga.es
+34 646898671